Słóweczka for PC and MAC

Dobra gra, wciągająca. Dobra gra tylko nie wszystkie słowa działają. Czekam na update. Jakie są zasady pisowni? Ciężko czasami wyczuć jaka forma jest akceptowana. Fajna opcja byłaby: najlepszy wynik(personal best), punktowy I procentowy. Albo najlepsze 3. Taki małe wyzwanie dla siebie. Pozdrawiam.

Super zabawa- tylko dużo słów nie jest jednak poprawnie rozpoznawanych, a to jest trochę irytujące. Brak 90% żeńskich form przymiotników i podobnej ilości rzeczowników w liczbie mnogiej. Czasmi jednak są.


Polecam Doba zabawa przed snem i zaraz po przebudzeniu. Troche słów brakuje.

Starość... Na lepszym ekranie wygląda kiepsko. Wysysa baterię w chorobliwym tempie.

Świetna gra Bardzo dobra gra, moim zdaniem najlepsza z gier tego typu. Brakuje niestety optymalizacji na tablety. Ponadto gra często laguje, co nie miało miejsca gdy korzystałem z aplikacji na iPhonie. Widocznie port na Andoida nie jest do końca udany. Jak błędy zostaną naprawione, to dam 5 gwiazdek.

– “Nagroda Edytorów” – AppEggs.com – #1 Darmowa Aplikacja w ponad 20 krajach – 3.000.000 zarejestrowanych graczy na całym świecie – Rywalizuj online z tysiącami graczy “Najbardziej wciągająca i wymagająca gra słowna do tej pory!”, AppEggs.“Słóweczka jest zdecydowanie zabawna i kolorowo przedstawiona.”, Appyzilla.“Jest idealna na długie przejażdżki samochodowe, a nawet podczas siedzenia na kanapie i […]

How to use Słóweczka for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Słóweczka in Search bar and install it.
Now you can use Słóweczka on your PC or MAC.


Screenshots

Price Free
App Size 14 MB
Instalations 50,000 - 100,000
Score 4.3
Developer Fugo
Link

We don't provide APK download for Słóweczka but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *