Słowotok for PC and MAC

Super, ale... Uwielbiam tę grę! Naprawdę mozna ciekawie i milo spędzić przy niej czas. Minusy: - częsty problem z połączeniem z serwerem. - dziwne reguły co do słów, baza powinna być zaktualizowana, a zasady podobne jak w scrabble.

Dobry pomysł ale... baza danych słów wzięta z d**y, niektóre "słowa" to zlepek losowych liter :/


Super, ale... Gra świetna, jednak nagminne problemy z serwerem potrafią wszystko zepsuć. Może pora zainwestować w infrastrukturę! (Nie, nie jest to wina mojego połączenia z internetem)

Gra bardzo fajna, ale za czesto wywala błąd komunikacji z serwerem i nie dziala przez jakiś czas.

Gra rewelacyjna, ale Serwer za często wywala błąd.

Dom to nie akceptowalne słowo. .. Weryfikacja bazy słów by się przydała. ..

Bardzo wciągająca, ale… Gra jest genialna. Zaczęłam grać dwa miesiące temu i ciągle się nie znudziłam, wręcz przeciwnie – czuję, że mam coraz sprawniejszy umysł. Funkcja edukacyjna, rozwijająca sprawność myślenia – bardzo pozytywna. Natomiast apka ma niestety dwie poważne wady: bardzo często nie łączy z serwerem oraz baza słów nie ma wiele wspólnego z językiem polskim, wbrew temu, co jest napisane w instrukcji. Również przeszkadza mi, że niektóre przymiotniki są akceptowalne tylko w formie męskiej, a już nie w żeńskiej… Gdyby akceptowane były wszystkie dopuszczalne formy dowolnych wyrazów w języku polskim, czyli takie zasady, jak w Scrabble, byłoby to znacznie lepsze. No i przy okazji świetne przygotowanie do gry w Scrabble ;-)

Strata energii Bylaby to swietna gra...niestety problem z serwerem...oraz punktowanie nieistniejacych slow...a brak punktow za te ktore faktycznie istnieja...to wszystko sprawia ze granie nie ma sensu..bardzo drazni:/

Uprawnienia Gra dobra, lecz nie wiem po co jest jej informacja dotycząca stanu telefonicznego. Prosił bym o wyjaśnienie.

Gra bardzo wciagajaca, ale przez wieczne problemy z polaczeniem serwera czynia ja praktycznie bezuzyteczna.

Pomysł świetny ale wykonanie beznadziejne. Baza słownikowa zaczerpniěta chyba Google Translator.

Dobra gra Szkoda tylko, że co chwila wyrzuca mnie z gry. I denerwujące jest to, że brak odmian i niektórych słów. Są za to jakieś z kosmosu wzięte. Dlatego tylko 3 gwiazdki

Dużo błędów. Niektóre wyrazy są z błędami, niektóre nie istnieją a te które rzeczywiście istnieją nie punktuja.

Super gra Gdyby jeszcze była opcja typu literaki czy scrable to masakra by była !

Idiotyczne zasady gry! Gra byłaby świetna gdyby nie to że system odrzuca poprawne słowa. Tak jak to jest w tym momencie to można się tylko zdenerwować. Odinstalowałem.

Lipa W możliwych słowach pokazało się "niemądrzej"

Słowotok to wysoko uzależniająca gra słowna, rozgrywana na planszy składającej się z 16 pól oznaczonych literami. Zadaniem gracza jest ułożyć w zadanym czasie jak najwięcej słów ze stykających się na planszy liter. Im dłuższe słowo odnajdzie gracz, tym większą ilością puntów zostanie nagrodzony. Wygrywa ten gracz, który w danej rundzie zbierze najwięcej punktów. WordCap is […]

How to use Słowotok for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Słowotok in Search bar and install it.
Now you can use Słowotok on your PC or MAC.


Screenshots

Price Free
App Size 1.7 MB
Instalations 100,000 - 500,000
Score 4.2
Developer SpringLabs
Link

We don't provide APK download for Słowotok but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *