Żulionerzy for PC and MAC

1.000.000 pobrań czyli ludzi się podoba. Zróbcie nowa grę.

Zajebista Bardzo fajna , nowa opcja niecenzuralnych pytan przypada do gustu . a zlaszcza fakt, ze niezla gre polaczono z zabawna parodia.


Calkiem calkiem Gra jest fajna jesli chodzi o gameplay, jedyne co moze wkurzac to zapetlajaca sie w kolko jedna i ta sama muzyka i glos prowadzacego Żulberta :-) ale da sie je wylaczyc .

Wyrazy szacunku Rad jestem korzystać z tego z produktu, albowiem oferowana rozrywka jest na nader wysokim poziomie intelektualnym. Niewątpliwie pytania zostały przygotowane przez specjalistów I pozwalają na zaiste precyzyjny trening naszych umysłów. Nalezy także zaznaczyć iż psodklad muzyczny gry jest naprawdę godznie skomponowany, impresja o jedynym slusznym napoju alkoholowym wzbudza łzy w mych oczach. Szanowni państwo, macie przed sobą produkt o wysokich walorach rozwojowych, a gra może konkurowac o miano gry edukacyjnej. Polecam prof. Dr ha b . mgr inż. Hipolit Warejski,.

Rewelacja!!! Fantastyczna gra! Doskonale dziala na HTC HD2. Polecam!

Lezka sie w oku kreci A kiedy port Zulsnake'a?

zajebiste tylko idiota daje 1 jak jest za trudne to nie oceniaj

E tam. Straciłem dwie minuty życia na to - żałuję.

Pewnie kojarzysz taki program z TV – Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju – Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z […]

How to use Żulionerzy for PC and MAC

You can run all Android games and applications on your PC or MAC computer. Using a free software called Bluestacks, you don't need to purchase anything but games or applications it self if it isn't free.

  • Download Bluestacks from this link.
  • Install BlueStacks from installation file with following the on-screen instructions.
  • Once Bluestacks is installed add your Google account in it.
  • Type Żulionerzy in Search bar and install it.
Now you can use Żulionerzy on your PC or MAC.


Screenshots

Price Free
App Size 5.6 MB
Instalations 1,000,000 - 5,000,000
Score 4.3
Developer hq development
Link

We don't provide APK download for Żulionerzy but, you can download from Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *